SIA OLYMPIC CASINO LATVIA jaunu biroja telpu atrašana bija liels izaicinājums daudzo specifisko prasību dēļ. SIA ABC REAL ESTATE pārstāvis Didzis Gailums iedziļinājās mūsu vajadzībās, izprata mūsu vēlmes un rezultātā esam atraduši īsto variantu savam jaunajam birojam. Varam ieteikt SIA ABC REAL ESTATE un Didzi Gailumu kā profesionālu partneri nekustamo īpašumu jautājumos.


Esam patiesi gandarīti par sekmīgu līdzšinējo sadarbību ar SIA ABC REAL ESTATE projekta - LMT servisa centra un biroja telpu piemeklēšanā atbilstoši kompānijas vajadzībām ietvaros. LMT RETAIL & LOGISTICS SIA vārdā sniedzu pozitīvas atsauksmes par sadarbību ar Didzi Gailumu.

 

Andris Riņķis

LMT RETAIL & LOGISTICS SIA 


REALTO izsaka savu pateicību par veiksmīgu ilggadēju sadarbību nomnieku piesaistē mūsu biznesa centros un parkos. Rekomendējam SIA ABC REAL ESTATE kā teicamu partneri. SIA ABC REAL ESTATE ir sevi pierādījis uzņēmums, kam var uzticēties. Tieši tāpēc mēs noteikti turpināsim sadarboties arī turpmāk.

 

Alvis Krasovskis

SIA BRASLAS CENTRS, SIA ​REALTO, SIA REALTO MEDEA, SIA REALTO VITUS valdes loceklis


SIA INTER CARS LATVIJA ar uzņēmumu SIA ABC REAL ESTATE, ko pārstāvēja Didzis Gailums, sadarbojās biroja un servisa centra telpu meklējumos. Vēlos izteikt lielu paldies par profesionalitāti un attieksmi pret klientu no Didža Gailuma puses, kas vainagojās ar pozitīvu rezultātu un SIA INTER CARS LATVIJA ieguva prasībām atbilstošas telpas.

 

Kaspars Viļumsons

SIA INTER CARS LATVIJA valdes loceklis


CRAMO SIA work with Mr Didzis Gailums for a few years with real estate questions. I am personally thankful to him for high professionalism, patient and his help, solving CRAMO SIA real estate questions in Latvia. We are recommending company SIA ABC REAL ESTATE like reliable and responsible partners.

 

Mindaugas Silobritas

UAB CRAMO Operational Manager


MAKITA OY Latvijas filiāle vēlas izteikt pateicību SIA ABC REAL ESTATE par veiksmīgo sadarbību biroja un servisa telpu meklējumos. Īpaša pateicība Edgaram Tonem par profesionalitāti, spēju rast īsā laika periodā risinājumus un pacietību, atbildot uz mūsu uzņēmuma specifiskajiem jautājumiem.

 

Normunds Bēniņš

MAKITA OY tirdzniecības pārstāvis


Izmantojot SIA ABC REAL ESTATE kompānijas pakalpojumus, esam veiksmīgi atraduši mums nepieciešamās telpas. Rekomendējam Didzi Gailumu un SIA ABC REAL ESTATE kā profesionālu kompāniju darījumos ar nekustamo īpašumu.

 

Romas Gailevičius

SIA JOKER LTD valdes priekšsēdētājs


SIA DPD LATVIJA uzņēmuma vārdā vēlos pateikties SIA ABC REAL ESTATE par operativitāti un ieguldījumu nepieciešamo komercplatību piedāvājumu meklēšanā. Pirms sadarbības uzsākšanas tika ļoti rūpīgi noskaidrota un izvērtēta tieši mūsu uzņēmuma specifika, lai sadarbības laikā mums nebūtu jākavē laiks neatbilstošu piedāvājumu izskatīšanai.

 

Jānis Ronis

SIA DPD LATVIJA valdes loceklis


Izsakām pateicību SIA ABC REAL ESTATE un tieši Didzim Gailumam par ilgstošo sadarbību, kā arī īpašs paldies, ka sameklēja telpas atbilstoši mūsu specifiskām vēlmēm, kaut arī tas aizņēma ilgu laiku. Varam rekomendēt SIA ABC REAL ESTATE​​ ​un tās komandu kā profesionālu kompāniju darījumos ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

 

Agris Stukāns

SIA DAYTON vadītājs


SIA EXPRESSCREDIT (BANKNOTE) Latvijā darbojas ar vairāk kā 90 filiālēm, 40 dažādās apdzīvotās vietās. Liela daļa no mūsu filiālēm, vairāk kā 30, ir atvērtas tiešā sadarbībā ar Edgaru Toni, piemeklējot mums piemērotākās darbības vietas, kuras, ņemot vērā filiāļu tīkla noklājumu, laika gaitā atrast ir arvien grūtāk. Edgars Tone vienmēr ir sasniedzis uzstādītos mērķus darbības vietu piemeklēšanā un sarunu vešanā ar telpu īpašniekiem. SIA EXPRESSCREDIT (BANKNOTE)​ noteikti iesaka SIA ABC REAL ESTATE un Edgaru Toni kā lojālu, mērķtiecīgu un uz rezultātu vērstu sadarbības partneri. Noteikti turpināsim izmantot SIA ABC REAL ESTATE pakalpojumus.

 

Didzis Ādmīdiņš

SIA EXPRESSCREDIT valdes loceklis


Vēlējos izteikt pateicību SIA ABC REAL ESTATE pārstāvim Didzim Gailumam - pirmkārt, par pozitīvo rezultātu - esam atraduši sev piemērotas telpas, otrkārt - par attieksmi - atbildību, profesionalitāti un spēju novadīt darījumu līdz pozitīvam rezultātam, brīžam pārņemot iniciatīvu, brīžam delikāti ļaujot risinājumus pamanīt pašiem. Nešaubīgi - turpmākos darījumus vēlētos uzticēt vadīt tieši Didzim - paļāvības sajūtas pienesums neatsverams. Paldies!

 

Simons Kozlinskis

SIA GETZ BROS & CO (LATVIA) LTD valdes loceklis


SIA POBEDA CONFECTIONERY vēlas izteikt pateicību SIA ABC REAL ESTATE par veiksmīgo sadarbību, un Edgaram Tonem par profesionalitāti, spēju rast īsā laika periodā risinājumus, kā rezultātā esam ieguvuši mūsu prasībām atbilstošas biroja un noliktavas telpas.

 

Iveta Krūmiņa

SIA POBEDA CONFECTIONERY tirdzniecības direktore


MULTIVAC OY filiālei Latvijā ir izveidojusies veiksmīgi sadarbība ar SIA ABC REAL ESTATE, kā rezultātā esam ieguvuši mūsu prasībām atbilstošas biroja telpas.  Darbs tika veikts profesionāli un atbilstoši starptautiskā uzņēmuma prasībām.

 

Ģirts Lazdiņš

MULTIVAC OY filiāles Latvijā vadītājs


SIA WURTH ir izmantojusi nekustamā īpašuma kompānijas SIA ABC REALTY pakalpojumus, meklējot tirdzniecības telpas. Kompānijas darbinieki vienmēr bija laipni un atsaucīgi, veicot savu darbu savlaicīgi un augstā profesionālā līmenī. Kompānijas SIA ABC REALTY piedāvāto pakalpojumu klāsts un kvalitāte pilnībā atbilst mūsu prasībām – visi pakalpojumi tiek veikti savlaicīgi un atbilstoši noslēgtajam līgumam, darbinieki ir profesionāli un atsaucīgi arī nestandarta situācijās. Cerot uz turpmāko sadarbību un ar vislabākajiem vēlējumiem.

 

Dzintars Lūsis

SIA WURTH direktors


Nekustamā īpašuma kompānijas SIA ABC REALTY sadarbība ar AS GE MONEY ilgst jau vairākus gadus.SIA ABC REALTY ir piemeklējusi dzīvojamās telpas mūsu ārvalstu kolēģiem, kā arī telpas arhīva vajadzībām.SIA ABC REALTY darbinieki veic savu darbu augstā profesionālā līmenī. darbinieki ir laipni, atsaucīgi un jebkurā situācijā meklē un rod risinājumus, piedāvājot dažādus alternatīvus variantus. Esam ļoti apmierināti arSIA ABC REALTY darbu un noteikti izmantosim viņu pakalpojumus arī turpmākS.

 

Ieva Smiltene

AS GE MONEY BANK LATVIJA iepirkumu vadītāja


SIA DZIEDNIECĪBA sadarbojas ar nekustamo īpašumu kompāniju SIA ABC REALTY un tās pārstāvi Didzi Gailumu mums nepieciešamo telpu meklējumos. Neskatoties uz mūsu specifiskajām prasībām un sarežgīto telpu struktūru, Didzis Gailums īsā laika periodā spēja piemeklēt nepieciešamās telpas, par kurām uz doto brīdi esam noslēguši telpu nomas līgumus​. Arī turpmāk izmantosim nekustamo īpašumu kompānijas SIA ABC REALTY un Didža Gailuma pakalpojumus un SIA ABC REALTY varam rekomendēt kā labus sadarbības partnerus, kas ātri un kvalitatīvi izpilda uzdotos uzdevumus.

 

Natālija Točiļenko

SIA DZIEDNIECĪBA valdes priekšsēdētāja


Izsaku pateicību SIA ABC REALTY pārstāvim Didzim Gailumam par ļoti ilgstošu sadarbību, īpašs paldies par ļoti labu telpu piemeklēšanu. Šīs telpas ļoti labi atbilst mūsu tik ļoti specifiskajām prasībām. Rekomentēju Didzi Gailumu un SIA ABC REALTY komandu kā ļoti profesionālu kompāniju darījumiem ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem.

 

Juris Marhilēvičs

SIA HUSQVARNA LATVIJA vadītājs


SIA HILTI SERVICES limited vēlas izteikt pateicību par ļoti veiksmīgu un ātru sadarbību remonta centra un biroja telpu piemeklēšanā atbilstoši kompānijas vajadzībām SIA ABC REALTY pārstāvim Didzim Gailumam. Piemeklētās telpas perfekti atbilst mūsu kompānijas starptautiskajām prasībām. SIA HILTI SERVICES limited rekomendē Didzis Gailumu un SIA ABC REALTY komandu kā ļoti profesionālu kompāniju darījumiem ar komerciālajiem nekustamajiem īpašumiem. 


Laika gaitā esam jau vairākas reizes mainījuši savu atrašanās vietu, izmantojot nekustamā īpašuma māklera Edgara Tones pakalpojumus jaunu telpu atršanā un nomas līguma sagatavošanā un noslēgšanā. Edgars Tone jau vairāk kā sešus gadus ir mūsu apstiprināto pakalpojumu piegādātāju sarakstā. Spēja atrast risinājumus, kuri apmierina abas līgumslēdzēju puses, iejūtīga savu klientu problēmu apzināšana un palīdzība to risināšanā arī labu laiku pēc tam, kad nomas līgums jau ir noslēgts, augsta līmeņa profesionāla, konstruktīva un līdzsvarota attieksme ir atbilstoši tiem kritērijiem, kurus izmantojam savu pakalpojumu piegādātāju novērtēšanā. Mūsu sadarbības laikā Edgars Tone ir apliecinājis sevi kā profesionāls un uzticams partneris, tādēļ varu Edgara Tones pakalpojumus rekomendēt izmantot arī citiem uzņēmumiem.

 

Kaija Čistjakova

SIA ALCATEL BALTICS kvalitātes vadītāja


Hereby I would like extend our gratitude for the excellent service Microsoft has recieved and continues to recieve from Edgars Tone. He is and has been extremely professional, helpful and patient in due course of our cooperation. We wish you continuous succes in your business!

 

Natalie Holgersen

SIA MICROSOFT LATVIA


Starptautiskā klasifikācijas sabiedrība SIA BUREAU VERITAS LATVIJA vēlas pateikties Edgaram Tones kungam par patīkamo sadarbību un profesionāli sniegtajiem pakalpojumiem, kā rezultātā esam atraduši piemērotas telpas mūsu birojam. Cerot uz turpmāko sadarbību, un ar vislabākajiem vēlējumiem.

 

Dzintars Putnis

SIA BUREAU VERITAS LATVIA direktors


Ericsson Latvija ir izmantojusi nekustamā īpašuma māklera Edgara Tones pakalpojumus, meklējot biroja telpas. Edgars Tone vienmēr bijis laipns un atsaucīgs, veicot savu darbu savlaicīgi un augstā profesionālā līmenī. Klienta intereses vienmēr ir bijušas pirmajā vietā, un jebkurā situācijā meklēts, un rasts risinājums, piedāvājot dažādas alternatīvas. Varam droši apgalvot, ka Edgars Tone izceļas ar augstu apkalpošanas kultūru un profesionalitāti. Nešauboties izmantosim viņa pakalpojumus arī turpmāk.

 

Iveta Berga

SIA ERICSSON LATVIA mārketinga komunikāciju menedžere


No dažādiem piedāvājumiem mēs izvēlējāmies Edgara Tones gatavotos, jo tie izcēlās ar precīzu klienta vēlmju ievērošanu un īsiem izpildes termiņiem. Kā otru būtisku E. Tones darba stila iezīmi gribētos izcelt nopietno attieksmi pret klientu. Edgars ir gatavs sniegt personīgo palīdzību arī citos jautājumos, kas saistīti ar jaunu telpu iegādāšanos un iekārtošanu.

 

I. Riekstiņa

SIA IT ALISE personāla daļas vadītāja


SIA AGRERA pateicas par veiksmīgo sadarbību noliktavas telpas piemeklēšanā. Rekomendējam citiem – komerciālo telpu meklējumos esošiem.

 

Venjamins Maļiks

SIA AGRERA izpilddirektors